Sedna K replica watches uk gold with a screw-in crown conical crown, engraved with the replica watches Omega logo at the top, surrounded by non-slip rolex replica texture design, to ensure that the watch comfortable and smooth debugging swiss replica watches operation.

Loď AHÓJ aneb svéráz národního vodáctví

Vydala Olympia - 2010

Kniha jistě udělá radost všem pohodovým čtenářům, kteří neočekávají žádná velká dramata. Hlavní hrdinové prostě a jednoduše jedou na vodu. Na začátku nasednou do lodi a na konci z ní vystoupí, aniž by to zanechalo jakékoliv změny na jejich, byť dost svérázných, charakterech. Nikdo se během cesty neutopí, nikdo nikoho nezavraždí ani neokrade. Nikdo se bláznivě nezamiluje ani tragicky nerozejde. V příběhu není žádná viditelná krize, kolize, peripetie ani katastrofa.

Kniha se dá číst ve vlaku, v metru, v autobusu či v lodi, bez obav, že se čtenář v ději ztratí.

Upozornění: tato kniha je složena z materiálu, který není voděodolný! Na utopené a rozmáčené výtisky nelze uplatnit záruku!


Detailnější informace o knize
Ukázky z kniky

Příručka přežití v civilizovaném světě
aneb první pomoc jak jí možná neznáte

 

Poněkud netradiční příručka o první pomoci, která by mohla být určitě přínosná pro zdravotníky nebo jiné absolventy kurzů první pomoci, kteří si chtějí oživit své teoretické znalosti. Bude jistě zajímavá i pro zvídavé laiky, kteří se toho chtějí dozvědět o první pomoci co nejvíce. A nejenom o ní.


Detailnější informace o knize a text ke stažení

O autorovi

Ondřej Vitouš je autorem humorné knihy Loď AHÓJ aneb svéráz národního vodáctví (vydala Olympia v roce 2010) a příručky první pomoci:
Příručka přežití v civilizovaném světě aneb první pomoc jak jí možná neznáte (2011)