Sedna K replica watches uk gold with a screw-in crown conical crown, engraved with the replica watches Omega logo at the top, surrounded by non-slip rolex replica texture design, to ensure that the watch comfortable and smooth debugging swiss replica watches operation.

Ondřej Vitouš

Jsem autorem románu Loď AHÓJ aneb svéráz národního vodáctví a nově také publikace Příručka přežití v civilizovaném světě aneb první pomoc jak jí možná neznáte.

Během svého pestrého života jsem zvládl pracovat jako uklízeč, promítač, opravář kopírovacích strojů, programátor, reklamní grafik, zvukař, pracovník řídicího střediska vysílání, technický ředitel televizní stanice TV3. Nyní se věnuji projektování, programování a správě systémů v oblasti broadcast techniky, řízení v reálném čase a řízení satelitních systémů. Mezi mé koníčky patří divadelní improvizace (z jejíchž základů vycházejí i některé příběhy v knize Loď AHÓJ), hudba, tanec, amatérský film, koně, elektronika, programování, psychologie, první pomoc, alternativní medicína a v neposlední řadě také vodáctví.

Do mé tvorby patří odborné články, krátké povídky, básničky a písničky, několik filmových a divadelních scénářů (pro amatérský film a divadlo). V roce 1998 jsem založil spolu s kamarády amatérskou filmovou společnost Tornado Movies, se kterou jsme natočili celovečerní amatérský film Akty-Y. V letech 2005 - 2006 jsme několik měsíců improvizoval na rádiu Akropolis v pořadu Kluziště, až do roku 2009 jsem pravidelně vystupoval v divadle jako improvizátor.

Část mé tvorby je publikovaná na internetu, zbytek je převážně šuplíková záležitost pro kamarády.

Mezi mé oblíbené literární autory patří kupříkladu Jack Schaefer, Robert Fulghum, nebo David Gemmel, ale i spousta dalších.

Jako své vzory beru lidi, kteře se nebojí žít, pokládat si otázky a experimentovat, jako kupříkladu právě Robert Fulghum, nebo Richard Feynman.

O autorovi

Ondřej Vitouš je autorem humorné knihy Loď AHÓJ aneb svéráz národního vodáctví (vydala Olympia v roce 2010) a příručky první pomoci:
Příručka přežití v civilizovaném světě aneb první pomoc jak jí možná neznáte (2011)